Ćwiczą nago na siłowni!

Pierwsza na świecie siłownia, gdzie klienci ćwiczą bez ubrania została otwarta w Hiszpanii, w kraju Basków. Czy nowa moda przyjmie się na całym świecie?

pixabay
Siłownia "Easy Gym" w Arrigorriaga w Hispzanii, w kraju Basków to pierwsza na świecie siłownia, której klienci ćwiczą nago! Nie trzeba być naturystą, żeby do niej uczęszczać. Właściciel, Merche Laseca, zaprasza wszystkich!
- Nie jestem naturystą - przyznaje się właściciel niecodziennej siłowni - ale czasy są ciężkie. I każdy grosz się przyda, a siłowni dla golasów jeszcze u nas nie było! To pierwsza tego typu siłownia na świecie!


Laseca nie ukrywa, ze inspiracją dla niego były dwa miejscowe baseny, które zaczęły oferować zniżki dla nudystów i dzięki temu zyskały na popularności.

Działania właściciela siłowni spotkały się z uznaniem ze strony Baskijskiego Stowarzyszenia Naturystów. Prezes stowarzyszenia Maite Vicuna przyklaskuje pomysłowi.

- Ćwiczenie bez ubrania jest bardziej naturalne i wygodniejsze - przekonuje - starożytni Grecy już się na tym poznali, a my? Zakładamy te tekstylia i nie dajemy naszemu ciału oddychać! - irytuje się Vicuna.

Czy nowa moda na ćwiczenie nago przyjmie się na całym świecie? Przekonamy się już niedługo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz