Jajecznica na oliwie z ludzkiego potu?

Niesamowity wynalazek albańskiego profesora! Albańscy naukowcy zaskoczyli po raz kolejny. Tym razem profesor Ilja Hurescu (62 l.), wieloletni pracownik politechniki w Tiranie, zaprezentował światu niesamowity wynalazek. Jest nim... oliwa do smażenia, wyprodukowana z ludzkiego potu! Czy niedługo będziemy smażyć jajecznicę na oliwie z ludzkiego potu?

pixabay
Czy wynalazek poniesie klęskę czy też niedługo pojawi się na półkach sklepów? Profesor Ilja Hurescu nie ma żadnych wątpliwości.

- Oczywiście, że będzie w produkcji i sprzedaży! - jak nas zapewnił w czasie rozmowy - Ten wynalazek to prawdziwy przełom. Od trzydziestu lat prowadzę badania nad wykorzystaniem marnowanych przez człowieka płynów, marnowanej energii i wszystkiego, co można wykorzystać na co dzień.

Dlaczego profesor zainteresował się produkowaniem oliwy z ludzkiego potu?


- Ludzie w ciepłych krajach codziennie wylewają z siebie mnóstwo potu - tłumaczy nam uśmiechnięty profesor - Zawiera on duzy procent tłuszczopotu, który na drodze specjalnego destylowania można bardzo łatwo odzyskać. Z dziesięciu litrów potu jesteśmy w stanie uzyskać jeden litr czystego tłuszczu, który doskonale nadaje się do smażenia! Ma on doskonałą temperature wrzenia, dzięki czemu smażone w nim potrawy są niezwykle chrupkie! Poza tym będzie tani w produkcji.

Nie udało nam się niestety uzyskać informacji, w jaki sposób pot będzie skupowany. Ekipa reporterska nie zniosła niestety widoku i zapachu maszyny do destylowania potu, która zaprezentował nam profesor Hurescu.

Pomimo tego, zaraz po tym jak ekipa reporterska opuści szpital, możecie Drodzy Czytelnicy spodziewać się kolejnych relacji ze słonecznej Albanii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz