Zamiast kropli do oczu użyła kleju!

Pomyłki mogą się kończyć bardzo źle. Wiedzą o tym np. saperzy, przekonała się o tym także kobieta z Arizony, która zamiast kropli do oczu użyła kleju.

photoexpress.com
Irmgard Holm, mieszkanka stanu Arizona w USA, może mówić o sporym pechu. Zamiast kropli do oczu użyła szybkoschnącego kleju!

Po operacji katarakty, którą miała rok wcześniej, Amerykanka musiała bardzo często używać kropli do oczu. Feralnego poranka pomyliła buteleczki. Obok kropli do oczu na łazienkowej półce stała buteleczka super kleju, położona tam przez jej męża. Kobieta od razu poczuła, że coś jest nie tak, gdy poczuła straszne pieczenie. Próbowała zmyć klej wodą, jednak próba skończyła się fiaskiem. Szybkoschnący klej na amen zakleił jej oczy.


Koszmar kobiety trwał około godziny. Niestety nikogo nie było w tym momencie w domu, musiała sama znaleźć telefon i zadzwonić na pogotowie.

Cała historia na szczęście dla kobiety skończyła się dobrze. W szpitalu rozklejono jej oczy i wyczyszczono pozostałości po kleju.

Po zabiegu musiała jeden dzień pozostać w szpitalu. Następnym razem, jak powiedziała lokalnemu dziennikowi, już nigdy nie pomyli buteleczek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz