Masturbuje się 50 razy dziennie i żyje!

Nie tak dawno świat obiegła informacja o szesnastoletnim Brazylijczyku, który jednej nocy masturbował się czterdzieści dwa razy i umarł. Wiadomość pojawiła się na większości polskich portali internetowych. Okazuje się jednak, że to wierutna bzdura, szyta grubymi nićmi. Tak przynajmniej twierdzi Władysław Rosochaty z miejscowości Gumnie na Pomorzu.

pixabay.com
- Czterdzieści dwa razy? - śmieje się Władysław Rosochaty (72 l.) - To bzdura, albo ten Brazylijczyk to cienki zawodnik! Ja od czternastego roku życia masturbuję się pięćdziesiąt razy dziennie! I żyję! Do tego jestem zdrów jak koń!

Na potwierdzenie swych słów Władysław Rosochaty (72 l.) pokazuje swoje mocno owłosione dłonie i pręży potężne muskuły.

- Masturbuję się, jak wstanę i jak idę spać! - zdradza swój sekret pan Władysław - Robię to przed obiadem i po obiedzie, przed kolacją, w trakcie kolacji i po kolacji. Masturbuję się, gdy oglądam M Jak Miłość, kiedy oglądam wiadomości na TVN i obrady Sejmu.


Jesteśmy w szoku, ale to jeszcze nie wszystko, na co stać pana Władysława.
- Doszedłem już do takiej wprawy, że masturbuję się w PKS-ie, w czasie rozmowy telefonicznej i podczas kupowania w sklepie - uśmiecha się pan Władysław - Robię to w komórce, w domu, podczas karmienia świń i podczas dojenia krowy. Wszystko zależy od tego, kiedy mam ochotę. A mam zawsze! - śmieje się pan Władek, zacierając ręce z radości.

Doskonały stan zdrowia pana Władysława potwierdza lekarz z rejonowego ośrodka zdrowia.
- Rosochaty jest zdrów jak ryba! - powiada lekarz - Kiedyś jego baba kazała dać mu bromu na obniżenie libido. Wtedy właśnie doszedł do pięćdziesięciu razy dziennie. Widać brom na niego nie działa.

A co działa na pana Władysława?
- Baba - mówi pan Władysław, zerkając z niechęcią na żonę - Jak znienacka rano wyskoczy, to aż na łóżku podskoczę ze strachu i zaraz muszę popatrzeć na jakieś ładne buzie w telewizorni i się zmasturbować.

Nasza ekipa żegnała się z panem Władysławem i ściskała mu dłoń, kiedy pan Władysław wyjawił nam kolejny sekret.
- W czasie wywiadu z wami też się masturbowałem! i to tą ręką! - oznajmił zadowolony Władysław, uśmiechając się szeroko i machając do nas prawą dłonią. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz