Zastąpił byłą dziewczynę gumową lalką - sobowtórem!

Nie mogąc pogodzić się z odejściem dziewczyny, mężczyzna zlecił wykonanie gumowej lalki wyglądającej dokładnie, jak była narzeczona! Lalka ma jedynie większe piersi od pierwowzoru.

photoexpress.com
Kosztowała 18 tysięcy dolarów. Zleceniodawca jest zachwycony swoją nową "dziewczyną".
Jak donosi włoska gazeta Il Messaggero, Diego Bortolin, włoski producent lalek dla dorosłych, spotkał się ostatnio z dość dziwnym zleceniem. Otrzymał plik zdjęć kobiety, na podstawie których miał wykonać lalkę. Miała mieć tylko większe piersi.

Zleceniodawcą był pogrążony w żalu po odejściu ukochanej, 50-letni biznesmen, którego personaliów nie ujawniono. Nie mogąc pogodzić się z porzuceniem przez narzeczoną, mężczyzna postanowił mieć jej kopię w postaci gumowej lalki.


- To była uśmiechnięta blondynka - opisywał lalkę gazecie jej producent - tylko zgodnie z życzeniem klienta powiększyliśmy jej piersi i wymodelowaliśmy pupę.

Koszt wykonania repliki narzeczonej klienta wyniósł 18 tysięcy dolarów. Lalka waży 58 kilogramów, ma 160 centymetrów wzrostu.

- Nasze lalki bardzo realistycznie odzwierciedlają człowieka, mogą poruszać kończynami, naśladować ludzkie ruchy. Z tego, co wiem, klient jest szczęśliwy. Mówi, że nie potrafił wymarzyć sobie lepszej partnerki - kończy producent kontrowersyjnych lalek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz