Egzorcysta eksplodował podczas egzorcyzmów!

Wstrząsające doniesienia z Angoli! Podczas egzorcyzmów doszło do niesamowitego zdarzenia - egzorcysta eksplodował podczas obrzędu! Lokalne władze odmawiają komentarza.

PD
Egzorcyzmy - obrzęd mający na celu wypędzenie złego ducha z osoby, usunięcie wpływu Szatana na opętaną osobę. Tyle encyklopedia. Gdy wspomnimy o egzorcyzmach, każdy ma przed oczami straszne sceny z horrorów. Okazuje się jednak, że może być to prawdą!

Bezimienna osada niedaleko miasteczka Camacupa w Angoli stała się niedawno areną straszliwych wydarzeń, dokładnie, jak sceny przedstawiane w filmach grozy. Podczas egzorcyzmów opętanej dziewczynki, zginął egzorcysta. Po prostu eksplodował!


Śledztwo wszczęte po wypadku potwierdziło - zginął człowiek, który od kilku lat krążył po okolicy i podawał się za egzorcystę. Okazało się również, że w rzeczywistości nie był duchownym, a jedynie niedoszłym księdzem. Po drugim roku seminarium został relegowany z uczelni.

Pomimo dochodzenia nie udało się wyjaśnić, co zaszło feralnej nocy. Zeznania świadków wzajemnie się wykluczają, jednak wszyscy są zgodni: nie ma racjonalnego wyjaśnienia śmierci egzorcysty. Co najdziwniejsze, opętana dziewczynka czuje się dobrze, jednak nic nie pamięta z egzorcyzmów.

Policja z Camacupa odmówiła komentarza zasłaniając się dobrem śledztwa. Dochodzenie wciąż trwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz