Szok i niedowierzanie - Na Marsie jest życie?

Czy na Marsie istnieje życie, o którym uczeni nie mają pojęcia? Dlaczego utajniono misję lądownika Phoenix? Co tak naprawdę zarejestrowała kamera lądownika na Marsie i kiedy poznamy prawdę o Czerwonej Planecie?

PD
W maju 2008 roku lądownik NASA o kryptonimie Phoenix wylądował na Marsie.  Jednym z głównych celów była analiza gruntu w okolicach biegunowych w celu udowodnienia istnienia wody na Marsie. Misja zakończyła się sukcesem i 31 lipca zeszłego roku udowodniono istnienie wody na planecie.

W kilka dni potem NASA utajniła wyniki pracy lądownika Phoenix i aż do dziś nie wiadomo dlaczego. Udało nam się to ustalić!


Na Marsie istnieje życie! 

Z danych nagranych kamerą lądownika wynika, ze miał miejsce pierwszy kontakt z mieszkańcami Marsa. Obraz jest dość mocno zniekształcony, ale widać wyraźnie jak tubylec podchodzi do lądownika, a następnie wyrywa antenę i ucieka. Obraz się urywa.

Ten kilkusekundowy film to jedyny dowód kontaktu z pozaziemską cywilizacją. Dostał klauzulę najściślejszej tajemnicy, dlatego niestety nie możemy go Państwu zaprezentować.

Wiemy jednak jak Marsjanie wyglądają: przypominają Teletubisi! Wzrost- około 110 cm. (Torebki nie stwierdzono)

NASA nabrała wody w usta i odmawia udzielenia komentarza. Czyżby życie na Marsie było faktem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz