Czy heroina w bananach dotarła do Polski?

Wśród bananów rozdystrybuowanych do supermarketów Lidl, w Hiszpanii policja znalazła 25 kg heroiny. Czy heroina w bananach dotarła do polskich sklepów tej sieci?

photoexpress.com
Jak donoszą światowe media, w Madrycie, hiszpańska policja odkryła heroinę wartą ponad 2 miliony euro. Dwadzieścia pięć kilogramów narkotyku ukryte było w bananach, które trafiły do hiszpańskich Lidlów.

Feralne banany trafiły do supermarketów w ostatnią sobotę. Narkotyki odkryli pracownicy układający paczki z owocami. Według mediów opierających się na oświadczeniu policji, klientom sklepów nie grozi niebezpieczeństwo, gdyż cała heroina znajdująca się wśród bananów została odnaleziona. Czy jednak oświadczenie to nie ma na celu tylko uspokojenia konsumentów? Wygląda na to, że został odkryty nowy sposób dystrybucji narkotyków w Europie.

Czy do polskich Lidlów również trafiły banany z narkotykiem? Przedstawiciel Lidla w Hiszpanii był nieosiągalny i hiszpańskim mediom nie udało się uzyskać od niego komentarza. Czy polskie media podejmą wątek? Według naszych informacji, ceny bananów w polskich Lidlach zostały w ostatnim okresie mocno obniżone. Czy ma to związek z hiszpańskim incydentem? Nie wiadomo.
Będziemy Państwa na bieżaco informować w miarę napływania nowych newsów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz