Zaatakowała policjanta mlekiem ze swojej piersi! Takie rzeczy tylko w USA!

Kobieta podczas zatrzymania przez policję, wyjęła pierś i strzyknęła mlekiem prosto w oko policjanta. Policjant obecnie przebywa w szpitalu, kobieta zaś w areszcie, oskarżona o napaść na funkcjonariusza.

photoexpress.com
Niesamowita historia z Kentucky, ze Stanów Zjednoczonych. W czwartkowy wieczór, w lokalnym centrum handlowym, patrol policji zauważył kobietę pod wpływem środków odurzających. Była to, znana miejscowym policjantom, 31- letnia Toni Tramel.

Podczas aresztowania, kobieta ścigana przez funkcjonariusza, wbiegła do przebieralni, ściągnęła koszulę, biustonosz i wymierzywszy pierś w nadbiegającego policjanta zaczęła ją rytmicznie ściskać. Zaskoczony policjant dostał prosto w oko strugą mleka z kobiecej piersi. Niestety nie pomogło to Toni, drugi policjant z patrolu uniknął kolejnego strumienia i skuł uciekinierkę.


Policjant trafiony w oko mlekiem kobiety przebywa obecnie w szpitalu, gdyż doznał uszkodzenia spojówki. Na szczęście nie jest to nic poważnego i ma zostać wypuszczony pod koniec następnego tygodnia.

Toni została oskarżona o napaść na funkcjonariusza policji. Nie ma 10 000 dolarów na kaucję, więc przebywa w areszcie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz