Zjadł własny telefon komórkowy! Wygrał milion dolarów!

38- letni John Gustav, mieszkaniec Pensylwanii, zjadł własny telefon komórkowy! Mężczyzna polał go ketchupem i po prostu połknął, popijając obficie ukochaną coca colą! Myślicie pewnie, że zwariował, albo umarł? Nie! Dostał za to milion dolarów!

pixabay
John Gustav (38 l.) wiedział, co robi. Zaraz po połknięciu telefonu, zadzwonił do słynnego nowojorskiego prawnika, Richarda Moryca Zuckermana. Prawnik od razu przyjął zlecenie. Godzinę później John Gustav znalazł się w szpitalu, gdzie zrobiono rentgen żołądka. Następnie telefon wyjęto, a zdjęcie przesłano prawnikowi.

Richard Moryc Zuckerman słynie z tysięcy wygranych spraw. Także i tym razem nie zawiódł. Zaskarżył producenta telefonów komórkowych o próbę spowodowania śmierci jego klienta.

Producent telefonów (nota bene jedna z największych firm na świecie) wynajął słynny zespół prawniczy, który usiłował zbagatelizować sprawę.


W czasie procesu doszło nawet do wysunięcia przez obronę wniosku, że powód, John Gustav jest osobą chorą psychicznie, skoro odżywia się telefonami komórkowymi. Richard Moryc Zuckerman rozszarpał jednak przeciwników na strzępy. Okazało się, że w żadnej instrukcji telefonów komórkowych nie jest napisane, że telefon komórkowy nie służy do jedzenia! To zaś może spowodować - jak mówił w czasie mowy końcowej prawnik - iż wiele osób zostało wprowadzonych w koszmarny błąd przez pazernych producentów telefonów komórkowych, który może skończyć się utratą zdrowia lub życia.

Sąd przychylił się do pozwu i nakazał wypłacić odszkodowanie dla Johna Gustava w wysokości jednego miliona dolarów!

Nieoficjalnie mówi się o tym, że wszystkie amerykańskie firmy rozpoczęły druki nowych instrukcji obsługi telefonów komórkowych

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz