Syrop na kaszel ułatwia zajście w ciążę!

Ciekawe odkrycie amerykańskich naukowców. Podobno środek zawarty w zwykłych syropach na kaszel może ułatwić, a wręcz nawet spowodować zajście w ciążę. Jak to możliwe? Szczegóły poniżej.
Pixabay
Amerykańscy naukowcy słyną z wielu, czasem nawet dość dziwacznych, odkryć. Tym razem naukowcy z Uniwersytetu w Pasadenie wzięli pod lupę syrop na kaszel i jego wpływ na zachodzenie w ciążę.
Badania zostały przeprowadzone na uniwersyteckim kampusie, wśród studentek mieszkających w akademikach, gdzie syrop na kaszel jest bardzo popularny. Zaobserwowano ścisły związek pomiędzy ilością wypijanego syropu a częstotliwością zachodzenia w ciążę.


Jak mówi doktor Lucas Serra, środek łagodzący kaszel jest równocześnie odpowiedzialny za grubość śluzu wypełniającego szyjkę macicy, gdzie zwykle "grzęzną" plemniki.

Czy jest to prawda? Nie wiadomo, potwierdzanie informacji w innych źródłach, poza publikacją uniwersytecką, nie przyniosło rezultatu.

Redakcja stanowczo apeluje do wszystkich kobiet, które postanowiłyby skorzystać z odkrycia amerykańskich naukowców: nie róbcie tego! Papier wszystko przyjmie, warto poczekać na potwierdzenie zaskakujących badań.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz