Oglądanie komedii romantycznych grozi spadkiem libido! U mężczyzn!

Naukowcy odkryli niesamowitą zależność! Panie na całym świecie są przerażone! U mężczyzn, którzy oglądają komedie romantyczne, następuje straszliwy spadek libido! Po obejrzeniu dziesięciu filmów różnice w kontaktach erotycznych mogą okazać się katastrofalne dla związków!

pixabay
Amerykańscy naukowcy z Uniwersytetu w Salt Lake City odkryli tą prawdę po prawie czterech latach badań.
- Wyniki badań są doprawdy zastraszające - martwi się doktor John Carlowitz - To może mieć niebywały wpływ na rozwój naszej populacji. Prawdziwi mężczyźni są na wyginięciu!

 Dramatyczne słowa doktora Carlowitza potwierdzają także kobiety.
- Mój Julio był zawsze wulkanem seksu i namiętnej erotyki - płacze 29 letnia Consuela Sanches - Darł mordę od wejścia do domu, śmierdział czosnkiem, pulqe i potem, używał brzydkich słów, jeździł starym, brudnym Dodgem. Kiedy się kochaliśmy, brał mnie brutalnie i bez litości, nawet, jak przychodzili do nas goście! Miał przy tym na sobie kamizelkę skórzaną, kapelusz i nic ponadto. A teraz tragedia!


 Wszystko zmieniło się po tym, jak Julio Sanches zaczął oglądać komedie romantyczne!
- Teraz zanim przyjdzie do mnie do łóżka, to przez trzy godziny potrafi czyścić paznokcie! - płacze Consuela - Codziennie myje włosy! Używa perfum! Ale to nic... Teraz powiedział, że kupuje nowe auto - w kolorze błękitnym! Przestał kląć! Jak mnie dotyka, to tak, jakby bał się, że mi coś urwie! Nawet skóra na jego rękach stała się gładka, bo co dzień używa kremów!

 Nie inaczej jest w domu 41 letniej Caroliny Ashton.
- Mój Jack zmienił się nie do poznania - mówi zdenerwowana Carolina - Do tej pory zawsze zjadaliśmy na obiad po dwanaście skrzydełek, dwa duże żeberka, porcję frytek, a potem szliśmy się kochać. Teraz mąż zjada dwa razy tyle, a kiedy ja chcę, żeby uniósł mnie na skrzydłach miłości, mąż mówi, że woli obejrzeć romantyczny film! Co się dzieje?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz