Hitler - narkoman wszechczasów?

Jeden z największych zbrodniarzy wszechczasów był również jednym z największych narkomanów. Jak podają niemieccy historycy, Adolf Hitler dziennie przyjmował 92 rodzaje narkotyków!

PD/flickr
Adolf Hitler, twórca i dyktator III Rzeszy niemieckiej, zbrodniarz wojenny, odpowiedzialny za zbrodnie przeciw ludzkości nie mógł egzystować, gdy nie zażywał narkotyków. Jak piszą historycy, dziennie zbrodniarz zażywał 92 rodzaje narkotyków!

Hitler potrzebował leków dosłownie na wszystko, żeby się obudzić, zasnąć, przemawiać, uprawiać seks.


Jak pisał jedyny lekarz Hitlera, który przeżył wojnę, dr Ernst Schenck - "Adolf Hitler żądał zastrzyków z narkotyków na ból głowy, brzucha, zaparcia, biegunkę, gdy szedł do Ewy Braun i na wszystko, co mu przyszło do głowy. a my, czyli lekarze to spełnialiśmy".

Co przyjmował Hitler? Prawie wszystko, co znała medycyna, morfinę, amfetaminę, antydepresanty, opium, testosteron, a nawet, gdy udawał się do kochanki, koktajl z nasienia młodych byków!

Doktor Schenck w swoich pamiętnikach pisał, że pomimo przyjmowania takich ilości narkotyków, dyktator był świadomy tego co robi. Czy jednak na pewno? Patrząc na błędy popełnione przez Hitlera można domniemywać, że nie była to do końca prawda.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz