Chińskie tajne służby fałszują historię!

Ruszyła zakrojona na ogromną skalę operacja fałszowania historii świata. Podobno Chińczycy mają na ten cel do wydania 400 milionów dolarów. Czy świat zaleje fala książek o doniosłej roli Chińczyków w dziejach świata?
shutterstock.com


Amerykę odkryli Chińczycy! Renesans w Europie zaczął się dzięki Chińczykom! Leonardo da Vinci skopiował chińskie wynalazki! Czy nasze dzieci już niedługo będą się uczyć takiej historii?

Jest to niestety możliwe. Jak dowiedział się serwis Humbug.pl, chińskie tajne służby przeznaczyły ponad 400 milionów dolarów na łapówki oraz honoraria dla autorów, którzy będą pisać książki pokazujące, że to Chińczycy stoją za większością odkryć i postępem na świecie.
 
Pierwsze efekty już możemy zauważyć w księgarniach. Pojawiły się bowiem pierwsze książki opisujące historię świata z punktu widzenia Chińczyków, np. "1434 ROK, W KTÓRYM WSPANIAŁA CHIŃSKA FLOTA POŻEGLOWAŁA DO WŁOCH I ZAPOCZĄTKOWAŁA RENESANS", w której autor, Gavin Menzies, stawia tezę, że renesans w Europie dokonał się dzięki Chińczykom.
 
Jak widać, plan chińskich służb zaczyna się realizować. Chiny powoli dominują już w światowej gospodarce, czy chcą dominować także w innych dziedzinach? Na to wygląda.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz