Panna młoda odkryła na ślubie, że jej przyszły mąż jest kobietą!

To się nazywa niespodzianka! Szczęśliwa prawie panna młoda z przerażeniem odkryła podczas ceremonii, że jej wybranek jest kobietą. Na szczęście odkryła tajemnicę tuż przed sakramentalnym Tak!
shutterstock.com
W niektórych kulturach ze skonsumowaniem małżeństwa trzeba poczekać aż do ślubu, jednak czasami może się to źle skończyć. Poznajcie niesamowitą historię z Indonezji.


Raja, szczęśliwie od 2 lat zakochana w swoim narzeczonym Radenie nie posiadała się ze szczęścia, gdy w końcu Raden się jej oświadczył. Od dawna wyobrażała sobie swój ślub jako wspaniała ceremonię i wszystko przygotowała na tip-top. I ten dzień w końcu nadszedł.

Jakie było jej zdziwienie, gdy podczas ceremonii, jej wymarzony mąż zaczął odpowiadać na pytania kapłana wysokim głosem! Tuż przed sakramentalnym tak, cała prawda wyszła na jaw - Raden to kobieta! Cała rodzina do dziś nie może wyjść z szoku. Nawet policjant, który ujął fałszywego narzeczonego, był zszokowany:

- Ona wyglądała zupełnie jak facet - opowiadał zafrasowany - każdy mógł się pomylić. Gdyby nie dobre ucho kapłana, kto wie, do czego by doszło...

Kobieta jest obecnie oskarżona o wyłudzenie i przebywa w areszcie.

A co z niedoszłą małżonką? Raja znowu czeka na księcia z bajki. Oby się doczekała!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz