Twarz Jezusa objawiła się na rachunku ze sklepu?

Czy to faktycznie twarz Jezusa pojawiła się na sklepowym rachunku? Para Amerykanów, właścicieli rachunku, nie ma wątpliwości "To jest Jezus"!
YT
Niewiarygodna historia z USA, z Południowej Karoliny obiegła cały świat. Twarz Jezusa Chrystusa pojawiła się na rachunku z supermarketu. Tak twierdzą właściciele rachunku, pan Simmons oraz jego narzeczona, pani Sutherland.


Twarz Jezusa objawiła się mężczyźnie po trzech dniach od zakupów.

- Wychodziłem z kuchni, gdy spojrzałem na podłogę. Leżał tam rachunek z Wallmartu, chciałem go wyrzucić do śmietnika, ale coś mnie powstrzymało. Myślałem, że na rachunku jest plama od oleju, ale gdy się przyjrzałem, okazało się, że to Jezus!- opowiadał w wywiadzie dla lokalnej stacji radiowej pan Simmons.

Według narzeczonej Simmonsa, ukazanie się Jezusa na rachunku to odpowiedź na pytanie ich pastora z niedzielnego kazania: "Jeśli znasz Boga, to czy rozpoznasz go, gdy Ci się ukaże?"
Narzeczeni nie mają wątpliwości i zgodnie twierdzą, że to Jezus.

Według pracowników supermarketu, rachunki ze sklepu narażone na słońce zmieniają kolor, jednak para zaprzecza, że TEN rachunek mógł być wystawiony na promienie słoneczne.

Czy kiedyś poznamy prawdę na temat tego zadziwiającego przypadku?

Zobaczcie film:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz