Zamordował żonę, bo myślał, że jest wampirem!

Mąż uznał żonę za wampira i maczetą obciął jej głowę, gdy spała! Makabryczna historia z Filipin! Czy żona staruszka była faktycznie mitycznym wampirem?

sxc.hu
Rodolfo Rojo, 61-letni mężczyzna z Iloilo na Filipinach oddał się w ręce policji, przyznając do straszliwej zbrodni. Gdy policja weszła do jego mieszkania, znalazła w łóżku żonę mordercy. Jej głowa leżała na podłodze metr od łóżka.


Rodolfo wyznał policji, że jego 70- letnia żona, Adela, to "aswang", mityczny wampir z Filipin. Inne nazwy wampira to "tik-tik", "wak-wak" lub "soc-soc". Podania filipińskie opisują aswanga jako pół wampira, pół wiedźmę. Rojo był pewny, że jego żona to wampir. Raz, podczas pełni, zaobserwował, jak Adela przekształca się w wampira i wyrusza polować na niewinne ofiary.

Noc przed zgłoszeniem się na policję, mężczyzna wziął maczetę i dwoma cięciami oddzielił głowę żony od ciała. Rano przyszedł na posterunek, gdzie wyznał, co uczynił.

Obecnie czeka na postawienie zarzutów. Policja po krótkim śledztwie odrzuciła wersję o nadnaturalnych mocach Adeli Rojo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz