Ośmiomiesięczne niemowlę z Tanzanii nie tylko mówi, ale... śpiewa całe piosenki!

Nieprawdopodobna historia z Tanzanii! Ośmiomiesięczna dziewczynka Adi Huegwa nie tylko doskonale mówi, ale do tego śpiewa całe teksty piosenek! Dziecko zaczęło mówić już w czwartym miesiącu życia! Od dwóch miesięcy za to śpiewa głośno całe zwrotki piosenek!

PD
Mała Adi Huegwa stała się gwiazdą afrykańskich mediów. Nie ma dnia, żeby do domu rodziców dziewczynki (którzy mają także dwanaścioro innych dzieci) nie przyjechała telewizja lub zespół reporterów ze stacji telewizyjnej.

- Córeczce wystarczy włączyć radio - mówi Maria Huegwa (24 l.), matka dziewczynki - Jak jej się coś spodoba, to natychmiast zaczyna najpierw powtarzać pojedyncze słowa, potem całe zdania, a kiedy słyszy piosenkę piąty czy szósty raz, śpiewa na cały głos całe zwrotki! Ostatnio bardzo docenia gwiazdy muzyki afrykańskiej. Lubi tez soul i rnb. Natomiast kiedy puszczam jej pop albo rap, dziecko natychmiast płacze i robi pod siebie.


Adi jest trzynastym dzieckiem państwa Huegwa. Matka wierzą, że to własnie ta magiczna liczba tak wpłynęła na niesamowity talent dziecka. Jedynie ojciec dziecka - Artur Huegwa martwi się o córkę.

- Co mi z jej śpiewania? - mówi ojciec - Inne dzieci, o nawet trzyletni  Abo już wypasają kozy i umieją lepić krowie odchody do uszczelniania ściany domu, albo do suszenia na palenisko. A Adi jak dorośnie to co? Będzie nam śpiewać? Nie tolerujemy darmozjadów! Sam umiem śpiewać. Ale nie przeszkadza mi to w wypasaniu kóz czy jeżdżeniu wózkiem!

Co stanie się z maleńką śpiewaczką? Czy ktoś się nią zainteresuje, czy też dziecko stanie sie tylko sezonową gwiazdą mediów?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz