Wybuchające sztuczne piersi zagrożeniem dla pracowników krematorium!

W związku zawodowym pracowników krematoriów w Brazylii wrze. Pracownicy boją się przychodzić do pracy. Wszystko przez implanty piersi, które potrafią eksplodować podczas kremacji.
Photoxpress.com
Praca w krematorium niesie ze sobą szereg zagrożeń. Ludzie wkładają przeróżne rzeczy do trumien swoich bliskich. Jednak butelki z wódką, amunicja czy petardy są niczym wobec sztucznych piersi, które wybuchają podczas kremacji.


Brazylia jest światowym liderem pod względem ilości operacji plastycznych. Bardzo popularnym prezentem na 18 urodziny są operacje plastyczne: powiększanie piersi, warg, odsysanie tłuszczu. Kult ciała jest bardzo silny w ojczyźnie samby. Konsekwencje tego mogą być jednak przykre, o czym przekonało się już kilku pracowników krematoriów w paru brazylijskich miastach.

Związek zawodowy grabarzy wystosował nawet specjalne pismo do Ministerstwa Zdrowia. Apeluje w nim o rozpoczęcie ogólnokrajowej debaty mającej na celu zmniejszenie ilości operacji plastycznych przeprowadzanych w największym kraju Ameryki Południowej.

Ministerstwo obiecało rozważyć zgłoszony postulat. W międzyczasie pracownicy ministerstwa zamówili w USA wycofane już z użytku stroje saperów.
Czy rozwiąże to problem wybuchających biustów? Przekonamy się o tym już niedługo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz