Sensacyjna i obrzydliwa dieta opanowała Hollywood. Sprawdź jaka!

Sensacyjne doniesienia z Hollywood! Gwiazdy filmowe specjalnie połykają tasiemca, żeby zrzucić zbędne kilogramy!

PD
Jak donosi nasz specjalny wysłannik z Fabryki Snów nowa moda zapanowała w Hollywood. Nowa moda na odchudzanie. Największe gwiazdy łykają tabletki z główką tasiemca, żeby pozostać szczupłe i piękne.

Dieta tasiemcowa była popularna w Ameryce do lat trzydziestych XX wieku, szczególnie wśród dżokejów, choć nie tylko. Słynna śpiewaczka Maria Callas straciła podobno 20 kilogramów w ciągu roku! Dzięki tasiemcowi, którym się zaraziła. Odchudzające tabletki można było nawet kupić od wędrownych lekarzy czy komiwojażerów. Były powszechnie reklamowane.


Kontrowersyjna dieta odeszła w zapomnienie. Aż do teraz. Tabletki z główką tasiemca zaczynają zdobywać coraz większą popularność, głównie w Los Angeles, gdzie mieszka większość hollywoodzkich sław.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kontrowersyjną dietę stosowały największe gwiazdy, choć oficjalnie wszyscy zaprzeczają. Chodzą słuchy, że nawet Angelina Jolie szybki spadek wagi po kolejnej ciąży zawdzięczała "tasiemcowym" tabletkom.

Czy to prawda? oby nie, gdyż dieta tasiemcowa powoduje spadek wagi, mdłości, bóle głowy, infekcje, oraz biegunkę. W skrajnych przypadkach nawet śmierć osoby, która zdecydowała się na tą makabryczną formę odchudzania.

Redakcja stanowczo nie poleca tej formy odchudzania. Przypominamy, że ruch oraz zbilansowana dieta są kluczami do zgrabnej i zdrowej sylwetki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz